جزییات ثبت نام رانندگان در سامانه پایش ناوگان دانش آموزی از هفته آینده

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از فراخوان ثبت نام رانندگان در سامانه پایش ناوگان دانش آموزی از هفته آینده خبرداد.

جزییات ثبت نام رانندگان در سامانه پایش ناوگان دانش آموزی از هفته آینده

مرتضی ضامنی در گفت وگو با خبرنگاران، به آخرین وضعیت سامانه سپند (سامانه پایش ناوگان دانش آموزی) اشاره نمود و گفت: با آغاز فعالیت سامانه سپند، اپلیکیشنی در اختیار والدین قرار داده می گردد که طبق آن تمام فعالیت های دانش آموز و راننده در طی راستا مدرسه تا خانه و برعکس آن رصد می گردد.

به گفته وی، به عبارت دیگر با این اپلیکیشن، دانش آموز برای سوار شدن به ماشین فراخوانده می گردد و هنگامی که سوار سرویس مدرسه می گردد به والدین اعلام شده، راستا طی شده توسط والدین رصد می گردد و در نهایت تحویل دانش آموز به مدرسه نیز به والدینشان اعلام می گردد.در کنار این موضوع، والدین می توانند بر عملکرد راننده و خودرو نظارت مستمر ، موثر و آنلاین نیز داشته باشند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تا آغاز سال تحصیلی جدید چندماهی بیشتر باقی نمانده است، فراخوان شرکت ها برای ثبت نام در سامانه سپند آغاز شده است. این فراخوان از حدود 20 روز پیش آغاز و شرکت ها نیز ثبت نام هایشان را انجام داده اند. حال باید شهرداری ها این شرکت ها را تایید نموده تا در نهایت شرکت های تایید شده و واجد شرایط برای ارائه خدمات حمل ونقلی داشته باشیم.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با بیان اینکه پس از تایید شرکت های حمل ونقلی توسط شهرداری ها، رانندگان می توانند با عضویت در این شرکت ها به ارائه خدمات بپردازند، اظهار کرد: رانندگانی که متقاضی فعالیت در این حوزه یعنی سرویس مدارس هستند حتماً باید زیر نظر این شرکت ها خدمات ارائه دهند و برای آن دسته از رانندگان متقاضی نیز از هفته آینده فراخوان ثبت نام زده خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جزییات ثبت نام رانندگان در سامانه پایش ناوگان دانش آموزی از هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات ثبت نام رانندگان در سامانه پایش ناوگان دانش آموزی از هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید